| samiZiciPompier a întrebat:

Iti doresti vreodata sa te poti intoarce in timp, sa retraiesti o zi sau un eveniment care ti-a schimbat viata?
Ce s-a intamplat atunci?
La mine ar fi zilele cand mi-am stricat sanatatea.

5 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Sunt mai multe momente din trecut in care as fi putut actiona diferit. Momentul in care sunt amu nu-i chiar roz insa felul in care vad lumea, ceea ce sunt eu in interior, cum simt, am ajuns aici trecand prin acele momente si stiu ce vreau sa construiesc in continuare, sunt constient de mine.
Inca sunt momente pe care le traiesc si as fi putut actiona diferit pentru ca sunt lucruri in mine care inca nu le-am balansat, integrat.
Nu, nu m-as intoarce, schimb amu aici.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si la mine. In ziua cand medicul a zis ca am hepatita si eu aveam apendicita si era sa mor. Acum i-as baga vorbele pe gat cu un pumn. De atunci am facut 9 operatii.

| J0B0MAT a răspuns:

Da, dacă ar fi posibil.M-aş întoarce să retrăiesc momentele frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' cum ai reusit sa iti distrugi sanatatea in doar cateva zile, eu incerc de ani intregi sa-mi abuzez organismul in toate modurile posibile si m-am ales doar cu niste dureri de spate si o batatura la picior... Ai inhalat azot sau cum?

| Cliar a răspuns:

Ceea ce vrei tu sa zici, sa te intorci in timp cu mintea de acum e fizic imposibil fiindca tu ai ajuns in momentul respectiv sa calatoresti in timp pe baza trecutului, fiindca tu in trecut n-ai avut mintea de acum ai ajuns sa actionezi in modul acesta in prezent. Daca incerci sa-ti transpui mintea in tu cel din trecut, tu cel de acum nu vei mai exista datorita faptului ca nu ai mai proceda identic in trecut. Dar daca ar fi fost posibil cu siguranta mi-as fi dorit sa dau timpul inapoi, pana la urma masina timpului este cel mai mare deziderat.