| dianast a întrebat:

Daca ai putea calatori in timp, care moment din viata ta ai vrea sa-l retraiesti?

Răspuns Câştigător
| Northern a răspuns:

Oriunde in trecut ca sa o revad pe mama.Tu?

16 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Vacanta de vara trecuta, de pe Coasta de Azur! love struck

| lpavel a răspuns:

Copilaria! Au fost si va ramane cei mai frumosi ani din viata mea, cu cat ca nu am avut nimic din ce am astazi, totusi am fost foarte fericit! Traiam ca intr-un vis numai din pacate visul s-a terminat cand s-a terminat si scoala... sad

| sublime89 a răspuns:

Daca m-as putea intoarce n-as vrea sa retraiesc anumite momente, ci as vrea sa le schimb. Sa fac ce n-am facut atunci.

| AgathaRo a răspuns:

Multi daca ar putea sa se intoarca in timp, ar repara anumite greseli facute in viata, nu sa le retraiasca.

| dianast explică (pentru AgathaRo):

Ma refeream la momentele frumoase, pe care ai vrea sa le retraiesti, nu la cele in care ai facut greseli.winking

| AgathaRo a răspuns (pentru dianast):

Da este adevarat, dar avand in vedere ca in viata e ca un echilibru ca un ying-yang. Daca previi greseliile comise in trecut, atunci poti sa te bucuri din plin la cele frumoase care urmeaza in viitor.

| TizZu15 a răspuns:

Seara Banchetului.winkingA fost super.

| adrew a răspuns:

Oricind cind eram mort beat

| Axel22 a răspuns:

Nicaieri! Nu exista nimic in trecutulul meu care merita retrait! Urasc sa traiesc, dar n-am curajul sinuciderii!

| figure a răspuns:

Adolescenta, probabil. Nimic deosebit presupun... happy

| SarcasmBoy a răspuns:

Nu as vrea sa le retraiesc ci sa le modelez dupa cum vreau happy

| Sandra2571 a răspuns:

In oricare moment in care mai pot sa il mai vad o data pe bunicul meu crying...

| MariaKTA a răspuns:

As fi dorit sa imi cunosc bunicul

| ChicaIdiota a răspuns:

As...schimba cateva lucruri, unde am facut greseli, si sa mai traiesc.momentele frumoase cand traiam in Lanzarote. happy

| FetitaDeMenta a răspuns:

Momentul in care am fost cu prietenii ♥

| Love7Help a răspuns:

O zi în care viaţa sexuală mi s-a schimbat. O întrebare a fost de ajuns. As vrea să mă întorc în timp să schimb răspunsul dar nu se mai poate... sad