| ClownFish a întrebat:

La ce va ganditi cand spuneti cuvantul "sentimente"?

Răspuns Câştigător
| itscloudyoutside a răspuns:

La sinceritate. Sentimentele trebuie neaparat sa fie sincere. Urasc oamenii care pretind ca au sentimente fata de cineva si apoi se constata ca nu e asa, ca acele "sentimente" erau false. Nu imi place sa am in jurul meu astfel de persoane, desi in ziua de azi dai de ele peste tot.

17 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

La trairi.

| elasexygagica a răspuns:

Sex love struck

| Dash a răspuns:

La sentimente (dar intotdeauna sentimente pozitive)

| noi3 a răspuns:

La ceva ce trebuie sa fie.

| Birjaru a răspuns:

Sex

| Licuriici a răspuns:

La ură!

| giuly a răspuns:

La diaree.

| rapgirl123 a răspuns:

La iubire dragoste, fluturasi in stomac :X:X

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

La nimic straight face

Răspuns utilizator avertizat
| bunnylover537 a răspuns:

Viata.

| Sἶrenἶa a răspuns:

La niste chestii care vin din...inima

| ToMiZza a răspuns:

Primul lucru : o inima
Al doilea lucru : pai valoarea morfologicabatting eyelashes

| aleexuţ a răspuns:

La sentimente?

| Pinky06 a răspuns:

Ceva pur, sincer.indiferent ca e vorba de sentimente de iubire sau amicitie.

| SoniaCookieMonster a răspuns:

Hmm personal imi vine in minte o avalansa de emotii happy Pentru ca pentru o anumita persoana poti avea tot felul de sentimente : de la iubire pana la ura, de la dor pana la indiferenta cred ca niciodata nu incetam sa simtim ceva pentru persoanele din jurul nostru indiferent de natura sentimentului respectiv! big grin

| madalina119 a răspuns:

Pai cand ma gandesc la sentimente ma gandesc la: sentimete pentru un baiat pentru ca il iubesc, la sentimete pentru ca ma inteleg bine cu el si am un sentimete de prietenie, la un sentimet fata de o prietena cu care ma inteleg foarte bine sau la un sentimet de ura... depinde love struck sper ca te'am ajtat love struck