| Andreea_1745 a întrebat:

La ce va ganditi cand spuneti cuvantul dragoste? Dar viata, moarte? Cel mai interesant si inteligent raspuns primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| Dan a răspuns:

Dragostea, este viata, moartea este trecere spre alta lume si mai frumoasa, unde exista numai dragoste, dar depinde de tine unde vrei sa ajungi.Noroc sa ai!

2 răspunsuri:
| nsn83 a răspuns:

Dragostea insemna viata si fara moarte nu am mai trai atat de intens!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma gandesc la ''dragoste'' ma gandesc la cum am fost conceput, deci ma gandesc sa o daruiesc si eu si cand e sa mor sa stiu ca am avut cui sa i'o dau.