| Biggiesan a întrebat:

M-am lăsat de un an de fumat. Știți cumva dumneavoastră motive de a mă reapuca? Oricum de băut nu mă las!:-D

7 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Ok, te-ai lăsat, dar de ce vrei să te reapuci? Asta mi se pare o prostie. Îți distrugi sănătatea degeaba. De băut... poți să bei, nene, cât te ține!

| wintage a răspuns:

Nu... ti-as da mai degraba o gramada de motive sa nu te reapuci.
Si oricum nu inteleg de ce vrei sa te reapuci...

| foxi a răspuns:

Ai facut bine ca te-ai lasat, motive sa reancepi a fuma...o deplasare mentala grava!

| MâţulMov a răspuns:

Nu exista motive de a te apuca de fumat.

| atoatestiitoarea a răspuns:

Felicitari! Iar ca motiv ar fi sfârsitul lumii ca sa-ti fumezi ultima tigare!

| Guogle a răspuns:

Stim motive de a te lasa, iti scurtezi viata, si te imbolnavesti, sincer nu vad nici un motiv de a reincepe sa iti ucizi propria sanatate, nu inteleg ce e asa de fain de a fuma?

| lavy112 a răspuns:

Ai reusit sa te lasi de fumat? asta e o realizare sa stiitongue

cum ai reusit? eu incerc de cateva luni sa ma las si nu reusesc crying