| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ce motive/pacate poti fi dat afara din biserica de pocaiti? (in afara de fumat/baut)

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

În clipa când gândești singur, nu când te lași dus de ei,aceste grupari folosesc manipularea emoțională și controlează absolut totul,știu despre tine totul,fac și vizite la tine acasă, știu unde lucrezi,că-ți bani ai,dacă poți sa aduci noi membri, sunt implicați în politica, și controlează totul, ni glumesc, vb serios

| Lukasssz a răspuns:

Pentru sex

| CIaudiu a răspuns:

Ca asti ateu si vi doar pentru ca ti s-a pus pata pe o pocaita ≈)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și dacă fluieri poți fi dat afara.

| AdeLeu a răspuns:

Și dacă respiri cred