| AvalohAlyn a întrebat:

Mai e cineva pasionat de astronomie sau amator de așa ceva? Adică de Univers, Pământ, stele, planete, galaxii, Terra și tot ce tine de spațiul cosmic atât de fascinant? Cum va practicați aceasta pasiune sau simpatie pentru acest domeniu?

Răspuns Câştigător
| NotNamed a răspuns:

Pasionat? Putin spus. Drograt cu dependenta cunoasterii cat mai profunde al universului? DA!
Pai rar citesc despre asta deoarece inca nu dispun de niste surse bogate in informatii de genul insa mai mereu ma uit la documentare video despre asta. Am o pasiune si pentru Documentarele despre viata extraterestra gen cum ar putea evolua ei, unde s.ar putea situa prin univers, cate civilizatii probabil sunt prin univers, cu ce sunt ei diferiti fata de noi, cand au vizitat prima data pamantul, cand au vizitat ce au facut, cum inca mai tin ei legătură cu marile guverne ale lumii, cum ne.au vizitat si pe timpul vietii noastre si al părinților noștrii fiind vazuti de mii de martori insa negati de catre guverne, si multe altele.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am desenat pe fund.