| XxXxAlessiaXxX a întrebat:

Majoritatea dintre noi considera ca viata trebuie traita la maxim dar 70% din persoane traiesc asteptand sa moara. Daca i-am numi ce cei care stiu sa isi traiasca viata "oameni fericiti" si pe cei care nu stiu sa isi traiasca viata "oameni nefericiti". Voi din ce categorie credeti ca faceti parte?

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu poti face parte numai dintr-o categorie! Eu fac parte din ambele categorii. In viata asta, nu poti spune c-ai sa fii doar fericit sau doar nefericit.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai ca nu pricep! 70% asteapta sa dea in primire, dar MAJORITATEA traiesc viata la maxim. Care majoritate? Aia 30% ramasi? Aia ti se pare tie ca ar fi majoritate?
De unde ai scos duda asta? Si ai mai pus-o si la categoria S/F!
Nu crezi ca, mai bine o puneai la T/A?

| XxXxAlessiaXxX explică (pentru ardnaxur1961):

Buna @ardnaxur1961 sa iti explic csa zicem ca X considera ca viata trebuie traita la maxim dar cu toate astea el face parte din categoria"oameni nefericiti"big grin Sper ca ai inteles

| mgtow a răspuns:

Din oamenii nefericiti. In fiecare zi ma trezesc cu ganduri negre dar am o speranta care va mentine macar un 20% din acea fericire activa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fericit.foarte fericit.

| MizuKori50 a răspuns:

Oamenii nefericitii, mi-e frica de schimbare Y.Y

| amys a răspuns:

Depinde de ziua,cand ma cert cu prietenu meu,fac parte din categoria,, oameni nefericiti'', cand ne intelegem foarte bine atunci fac 100% parte din categoria,, oameni fericiti''