| RAY a întrebat:

Mi se intampla ceva ciudat de ceva timp, am casti de ipod dar cand pun casca l in urechea stanga si casca r in cea dreapta aud mai tare in l, dar cand le inversez ambele se aud la fel oare de ce? numi pot explica

Răspuns Câştigător
| Michaelis a răspuns:

Aha, asta pai ii de la ei din studio modificat nu-i nimic ceva dubios cu urechile tale.

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai nici n-ai cum sa faci sa se auda la fel de tare in ambele casti.E imposibil.

| RAY explică (pentru unknownn):

Dar cand scimb castile nu observ vreo diferenta asta e diferena

| unknownn a răspuns (pentru RAY):

Cred ca e ceva care are legatura cu creierul, pentru ca si eu patesc asa, si nu doar la iPod, si la castile de la PC, si la mai multe.

| RAY explică (pentru unknownn):

Da pai am incercat si la pc si la fel, mi s-a parut ciudat, am crezut ca am probleme cu auzul

| Michaelis a răspuns:

O ureche aude fundalul ce canta mai bine, si cealalta aude versurile mai bine.
Asa se intampla la toata lumea.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Si sa nu te ingrijorezi in privinta lucrului acesta, este total normal.

| RAY explică (pentru Michaelis):

Negativul,si vocea?

| Michaelis a răspuns (pentru RAY):

Vocea se aude pe cealata

| RAY explică (pentru Michaelis):

Adevaraul e parca cand inversez in a doua urechie nu aud vocea si doar negativul

| RAY explică (pentru Michaelis):

Http://www.youtube.com/watch?v=7Eo0fes4p7E piesa asta in negativ nu observ vreo diferenta, multumesc de lamurire

| Michaelis a răspuns (pentru RAY):

Da pai asa se intampla, ii cam ciudat dar da ii asa

| Michaelis a răspuns (pentru RAY):

Aha, asta pai ii de la ei din studio modificat nu-i nimic ceva dubios cu urechile tale.