| rockveion a întrebat:

MJ a fost ucis de illuminatti? E adevarat ca cica se trag din reptilieni pe asta nu prea o cred da oricum credeti ca exista iluminatti eu cred ca da...

15 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mda, şi Mădălina Manole a fost ucisă de soţul ei 8-).

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daaa. Si marmota invelea ciocolata in staniol!

| Flav a răspuns:

A fost omorat de sobolani. Prichindeilor, duceti-va la biblioteca, documentati-va, si dupa veniti aici cu astfel de intrebari.
Nu de alta, dar daca te pun aici sa-mi spui 10 melodii cu Michael Jackson, imi scapi si-un Guta printre ele.
ps - imi explici cuvantul reptilian? Asa, sa vad cum o faci.batting eyelashes

| georgesur a răspuns:

Da, si ei golesc capul copilasilor de creier, si baga in loc c...t

| DorelSudoru a răspuns:

Tu crezi in teoria in care iluminati controleaza intreaga planeta?

| NickiMinaj a răspuns:

Illuminati rulllezzzz! cercetatorii britanici au descoperit ca ei ar fi omorat si dinozaurii. de asemenea, sfantul graal si piatra filozofala se gaseste tot la sediul lor. Bineinteles ca exista!

| Malphas a răspuns:

MJ a murit? laughing

| Malphas a răspuns:

MJ a murit de constipaţie.

| TheJeryk0 a răspuns:

De fapt lumea nu este condusa de catre Illuminati precum credeti voi.
Voi incepe cu incetul - Daca ar exista o conspiratie globala care sa conduca mass media si toate lucrurile care exista la momentul acesta pe planeta credeti ca ar mai lasa oamenii sa se informeze intre ei despre Illuminati?
Nu... dar acum sa o luam logic... V-ati uitat in spatele cortinei cu politicieni corupti. i-ati vazut pe Illuminati, acum uitati-va in spatele Illuminatilor.
Ganditiva ca Elita mondiala vrea ca voi sa stiti despre Illuminati si sa dati vina pe ei. uitati-va pe Youtube. cautati Illuminati si gasiti o gramada de exemple!
Au fost facut filme - Zeitegeist; The Arrivals; Angels & Demons in care se vorbea despre Illuminati si elita mondiala...
In filmul Angels & Demons Illuminati sunt un grup ocult secret care il venereaza pe satan...in schimb - in acest video ei vor sa distruga VATICANUL! - [vaticanul fiind sfant] - normal ca e fals.
Dupa teoriile in legatura cu Illuminati, ei sunt familiile de bancherii evrei - alde Rockefeller si Rothschild.
Dar daca cititi in biblie capitolul 17 din apocalipsa v-eti vedea cine este adevarata elita mondiala.
Vaticanul este curva Babilonului care este prezentata in biblie...
Acum voi trebuie sa stiti ce a fost babilonul. el a fost planul malefic al regelui Nimrod care vroia sa faca acelasi lucru pe care il stiti voi despre Illuminati [ sa instaureze o noua ordine mondiala; un singur guvern mondial.] Dumnezeu dupa ce a vazut ce vroiau sa faca oamenii. le-a amestecat limbile oamenilor si i-a imprastiat pe toata suprafata pamantului pentru a-i opri din planul lor de a forma un singur guvern mondial.
Ei bine Vaticanul este de fapt satanist si ei sunt adevaratii conducatori din umbra.
De ce i se spune curva babilonului - PENTRU CA SE PREFACE A FI SFANT IN TIMP CE EL ESTE SATANIST!
1.Şi a venit unul din cei şapte îngeri, care aveau cele şapte cupe, şi a grăit către mine, zicând: Vino să-ţi arăt judecata desfrânatei celei mari, care şade pe ape multe,
2. Cu care s-au desfrânat împăraţii pământului şi cei ce locuiesc pe pământ s-au îmbătat de vinul desfrânării ei.
3. Şi m-a dus, în duh, în pustie. Şi am văzut o femeie şezând pe o fiară roşie, plină de nume de hulă, având şapte capete şi zece coarne.
4. Şi femeia era îmbrăcată în purpură şi în stofă stacojie şi împodobită cu aur şi cu pietre scumpe şi cu mărgăritare, având în mână un pahar de aur, plin de urâciunile şi de necurăţiile desfrânării ei.
5. Iar pe fruntea ei scris nume tainic: Babilonul cel mare, mama desfrânatelor şi a urâciunilor pământului.
6. Şi am văzut o femeie, beată de sângele sfinţilor şi de sângele mucenicilor lui Iisus, şi văzând-o, m-am mirat cu mirare mare.
7. Şi îngerul mi-a zis: De ce te miri? Eu îţi voi spune taina femeii şi a fiarei care o poartă şi care are cele şapte capete şi cele zece coarne.
8. Fiara pe care ai văzut-o era şi nu este şi va să se ridice din adânc şi să meargă spre pieire. Şi se vor mira cei ce locuiesc pe pământ ale căror nume nu sunt scrise de la întemeierea lumii în cartea vieţii, văzând pe fiară că era şi nu este, dar se va arăta.
9. Aici trebuie minte care are înţelepciune. Cele şapte capete sunt şapte munţi deasupra cărora şade femeia. [Romei i se mai spune si orasul celor 7 coline]
10. Dar sunt şi şapte împăraţi: cinci au căzut, unul mai este, celălalt încă nu a venit, iar când va veni are de stat puţină vreme.
11. Şi fiara care era şi nu mai este - este al optulea împărat şi este dintre cei şapte şi merge spre pieire. [ Antihrist va fi imparatul vaticanului...- Vaticanul ii va inmana toata puterea lui...]
12. Şi cele zece coarne pe care le-ai văzut sunt zece împăraţi, care încă n-au luat împărăţia, dar care vor lua stăpânire de împăraţi, un ceas, împreună cu fiara.
13. Aceştia au un singur cuget şi puterea şi stăpânirea lor o dau fiarei.
14. Ei vor porni război împotriva Mielului, dar Mielul îi va birui, pentru că este Domnul domnilor şi Împăratul împăraţilor şi vor birui şi cei împreună cu El - chemaţi şi aleşi şi credincioşi.
15. Şi mi-a zis: Apele pe care le-ai văzut şi deasupra cărora şade desfrânata, sunt popoare şi gloate şi neamuri şi limbi. [ea le conduce pe toate]
16. Şi cele zece coarne pe care le-ai văzut şi fiara vor urî pe desfrânată şi o vor face pustie şi goală şi carnea ei o vor mânca şi pe ea o vor arde în foc.
17. Căci Dumnezeu a pus în inimile lor să facă voia Lui şi să se întâlnească într-un gând şi să dea fiarei împărăţia lor, până se vor împlini cuvintele lui Dumnezeu.
18. Iar femeia pe care ai văzut-o este cetatea cea mare care are stăpânire peste împăraţii pământului.
Ei bine acum - ati vazut versetul 18... cred ca v-ati dat seama cine este adevarata elita mondiala...
Va recomand video-ul de pe youtube... Vaticanul - Curva Babilonului...
Sau va informati de aici.
http://conspil.blogspot.com/p/iezuitii-si-vaticanul.html

| AG a răspuns:

Mda, eu tot ce cred e ca tu nu ai nici o idee despre cultul Illuminati. Dupa ce te informezi [iti recomand sa citesti Illuminati: Esoterism, teoria complotului, extremism de Pierre-Andre Taguieff, si mai vorbim dupawinking]

| DBlack a răspuns:

Mj, elvis (din cate am auzit) si 2pac, jfk, printesa daiana, au fost asasinati de masonerie/illuminatihee hee. JFK a fost asasinat sa fie dat jos de la putere, sa intre "BOSSI ". america este tara unde manipularea este in forta. de ce crezi ca incearca astia sa indeplineasca urmatoarea conditie "NWO" new world order. sau new age.hee hee vor sa schimbe tot, religie, bani.astia vor sa controleze tot. de ce crezi ca cel mai renumit gadged telefon de pe piata mondiala este IPHONE? iphone este singurul telefon (dupa vertu) care este urmarit non-stop. adica baietii de la iphone stiu pe unde umblii. daca ai iphone nu mai ai viatahee hee. d-aia au spart piata la nivel mondial cu telefonul iphone si este atat de destept happy.

| LightingManuel a răspuns:

Da,categoric sunt.Sunt masonii de grad mai inalt parca, care acum planuiesc o noua ordine mondiala si incoronarea Antihrisului.Tot ei au bagat si microcipurile in America cu 666 si acum o sa vina si la noi!

| Yng a răspuns:

Iluminatti exista dar numai ca sunt oameni clar dar cu alte credinte inclinatii si obiceiuri. nu se trag clar din reptilieni. laughing

| Individul_7822 a răspuns:

Da asa e. Adica asa am auzit si eu. Uite un video in care e sustinuta ideea asta. De la jumatatea videoclipului e mai interesant. Daca vrei uitate la toate episoadele, is 11 in total. Sunt foarte interesante. Vizionare placuta! Funda?
http://www.youtube.com/watch?v=T5kaVVh-ryM&feature=fvwrel

| Individul_7822 a răspuns:

Inca nu o controleaza. Dar vor sa aiba control total asupra noastra. Poate au auzit de scandalul ala in care voiau sa ne puna cipurile in pasapoarte electronice si era un cod cu 666. Preoţi, mitropoliţi, doctori în teologie, şi au început chiar şi păstori să se agite şi să predice de la amvoane despre paşapoartele biometrice, care ar conţine chipul lui Satan. Cu aceste cipuri voiau sa ne monitorizeze pe fiecare, sa ne controleze.