| daniela4853 a întrebat:

Ce credeti despre iluminatti si despre noua ordine mondiala? cu ce credeti ca au cantaretii de a face cu asta?

Răspuns Câştigător
| cosminaelena99 a răspuns:

Frate de cand caut o intrebare de genu asta:))adica faza u iluminatii, si satanisti ma deruteaza rau e tot.adica,cred ca stie toata lumea ca piramida cu ochi e semnul lor dar o vad peste tot pe lucrurile bisericesti, si mai e si pe dolari si in prima declaratia drepturilor omului in Franta apare si acolo, deci nu m-ai inteleg nimic.Cat despre cantareti...pai sunt unele semne cam evidente adica... uitati-va la videoclipul asta:
http://www.youtube.com/watch?v=NOubzHCUt48
si in multe altele ale Rihannei si ale lui Eminem doar ca sunt mai mici, Eminem are chiar o melodie 3 am care se spune ca e ora fiarei facand abstractie ca la 3 pm a fost Iisus rastignit
http://www.youtube.com/watch?v=NOubzHCUt48
ascultati versurile, sunt ceva de genu ca m-am bagat in ceva si nu mai pot scapa nu e cale de intoarcere, poti sa te uiti la demascarea industriei muzicale uite aici un fragment:
http://www.youtube.com/watch?v=gEzFHvQ5f98

3 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Vorbește cu Cedry2k,te ajută el îndeajuns de mult.
Sau ascultă piesa a1s - Marea decepție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, din cauza lor au murit cativa : M.J., tanti aia de se droga pe scena, 2PAC, o sa urmeze si Eminem dar asta e partea a doua. Lady Gaga si Rihanna deja si-o trag cu masonii de rang inalt (eram sarcastic).
Daca vrei sa stii cat mai multe despre illuminati asculta Cedry2k la greu, are multe melodii in care regasesti acest cuvant. Asculta Cedry2k cu Dragonu si Stress-Noua ordine mondiala. Sa fi atent la ce spune Dragonu (al doilea).

| Rattlehead44 a răspuns:

E o mare paranoia, poate exista asa ceva, dar religiosii indoctrinati tind sa dramatizeze in cel mai jegos hal, nu cred totusi ca-i ceva atat de grav, daca va ganditi bine, o globalizare si un singur guvern mondial n-ar fi ceva asa rau, deoarece ar disparea razboaiele, discriminarile, criza economica si multe alte probleme ce-si fac veacul pe draga noastra planeta.