| TeenageGirl a întrebat:

Credeti in satana, RainMan, iluminatti, si antihrist?

Răspuns Câştigător
| TheLastOne a răspuns:

Deci cred ca ai vazut "Demascarea industrei muzicale" pai depresiile lui Eminem erau adevarate si modul in care bolborosea acele litere care rimau. Pai unii spuneau ca cea mai mare victorie a lui Lucifer a fost sa ne convinga de inexistenta sa. Iluminatii nu trebuie sa crezi ca ei exista, deoarece chiar ei au recunoscut ca exista. Totusi am observat ca este ciduat ca toti cei care li se opun dispar.

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cred in iepurasul de pasti...
http://www.3wishes.com/images/laceupbunny-fa.jpg

| Chris a răspuns:

Acesta este maximul de evolutie al creierului uman?!

| Polaris a răspuns:

Zeul elei mi se pare cea mai bunp alegere.

| elasexygagica a răspuns:

Eu cred in Zeul Sexuluilove struck

| houyhnhnm a răspuns:

Nu, si n-am nici un motiv sa o fac. Andrei15, eu eram ala pe care l-ai vazut. Imi place sa fac farse din astea. Poti dormi linistit.

| summer12 a răspuns:

Eu am ramas putin in urma, cine e RainMan?

| mmary a răspuns:

Nu pot zice ca eu cred in acestea.doar consider ca odata ce exista Dumnezeu exista si opusul.insa sunt doar incercari pentru o cale mai buna.si vezi?! toate duc tot spre Dumnezeu.De aici intelegi concluzia.Numai bine!

| CattyA a răspuns:

Iluminatti sunt cei mai echilibrati, o filozofie la care as adera. Satan e interesant, imi place de el. Antihrist e patetic. De RainMan zau ca n-am auzit, o sa am nevoie de mosu google.

| Damon_8513 a răspuns:

Nu cred. Iluminati e un termen pe care l-am auzit recent si nu stiu foarte multe. Rain man as vrea sa imi explici si mie cine e aici sau printr-un mesaj.

Răspuns utilizator avertizat
| white02 a răspuns:

Doar in primul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci RainMain e un demon...la fel ca Lucifer Beelzebub Leviathan etc. EL este demonul cu care semnezi un pact (cu sange cica) pentru a iti vinde sufletul in schimbul succescului.

| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

laughing tare asta, app: RainMan este un zeu gaina, sau ceva in genu' oricum e comic rau, cautati jocul RainMan si va convingeti laughing in rest.sunt atee, nu cred in dumnezeu.de ce as crede in opusul lui? damn!

| Darkkfruit a răspuns:

Eu cred in Spiderman, se pune?
PS : Cn dracu e RainMan

| WiiFii a răspuns:

Ce ai vazut tu andrei a fost un trailer din filme horror

| Cascaval02 a răspuns:

Intrebarea nu este foarte complexa dar e cuprinzatoare.
Consider ca orice crestin ar trebui sa creada in existenta lui antihrist si implicit al tuturor instrumentelor sale de control in masa( iluminatti, masonii, etc.) Am spus "de control in masa" si am sa va explic printr-un exemplu: toata lumea cunoaste puterea economica, libertatea etc. sa ii zic sporita a SUA. Adevarul este ca SUA este de fapt o mare minciuna. Aceasta este controlata de francmasoni(infiltrati in functii cheie), ca si in alte multe tari. Semne ale lor sunt peste tot, dupa cum a spus si Siego, si in industria muzicala dar mai ales in televiziune, in special, ochiul lui David, dar ca dovada a coruptiei SUA da dovada si prezenta semnului iluminatii pe bancnotele americane( piramida si ochiul lui lucifer in varf).
Probabil traim zilele din urma, sau poate ca nu, doar Dumnezeu stie, insa sunt MULTE semne.

| tZirtea a răspuns:

Am auzit ceva despre rainman, iluminatti, cu melodiile lor satanice si etc... Insa nu stiu daca sa cred sau nu, totusi sa faci pact cu diavolul... nu stiu ce sa cred.