| DianaDiia a întrebat:

Oare cum va arata Pamantul daca oamenii ar disparea brusc?

17 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Brusc fara oameni.

April
| April a răspuns:

Poate ca ar fi aerul mai curat, dar cine ar mai fi sa aprecieze asta? N-a fi "ochi care sa vaza, si nici minte sa priceapa" vorba lui Eminescu...Pana la urma, asa imperfect cum se vadeste a fi, omul e masura tuturor lucrurilor...

| CoquineNoire a răspuns:

Ca o buca epilata.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Neah,nu epilata, că pădurea amazoniană tot rămâne

| CoquineNoire a răspuns (pentru Woodenpints91):

Ca o buca epilata cu laser, na laughing dar peste cativa ani, va incepe iar repopularea...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ca și celelalte planete din sistemul solar, o planetă goală!
Pa, pa.

| ChioruL14 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Adevarul e ca si celalalte planete din sistemul solar au plante, animale. hai ca glumesc, stiu la ce te-ai referit...ma jucam un pic cu tine.
pai sa raspund la intrebare, 7 miliarde oameni inmultit cu sa zicem 75 kg media(media barbati/femei, grasi/slabi), pamantul ar slabi cu 525 milioane de tone big grin

| shadovv a răspuns:

Inutil.

| MadnessCaffe a răspuns:

Ar fi verde, cu multe animale, o frumusete extraordinara, omul strica planeta.

| Andrei7520152 a răspuns:

Cam asa:
http://www.youtube.com/watch?v=ZJmRzzldq6w
e un doc long, dar uita'te pana la capat. merita

| Alyra a răspuns:

Bună diana!
Păi.în primul rând ar fi mai gol. laughing
Iar după ce ar mai trece timpul, eu una.am impresia că ar fi mai verde.mai frumos.mai puțin poluat. big grin

| benny a răspuns:

Cred ca ar fi cel mai fericit ca a scapat de deseurile care il stricase

| Nuvăsufăr a răspuns:

Chiar crezi că suntem aşa importanţi?
Ne dăm aşa multă importanţă de parcă planeta trebuie salvată...nu ne putem opri să ne ucidem între noi, dar uite vom salva planeta.

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Mai curat...

| Abandoned2 a răspuns:

Tot albastru.

| caly11 a răspuns:

In primul rand ar disparea poluarea,ar fi mult mai mult oxigen si in rest ca si constructie er fii la fel ar fi mai multe animale,care ar fi mult mai marii chiar uriase, vegetatia la fel, ar fi un peisaj uluitor, dar in care nu ai vrea sa traiesti laughing

| Roxy_Rox_ana_1989 a răspuns:

Ar fi pustiucrying