| DuDux3 a întrebat:

Oare un om poate sa doarma cu ochii inchisi sau in picioare?

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Cu ochii inchisi dorm toti oamenii, dar in picioare nu cred...numai caii.

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru Siracuzia):

Nu numai caii.mai sunt si vaci, girafe, etc.batting eyelashes

| Siracuzia a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Asa este.

10 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Am trecut prin toate astea si-ti pot spune ca se poate.Au fost nopti intregi pe granita, sint nopti de chin la serviciu si iti poti da seama si singur ca tot s-a intimplat macar o data sau de doua ori sa nu fiu odihnit si atunci imi sincronizam trezirile la intervale scurte de timp.Deci dormeam 2-3 minute si pac, deschideam ochii o data si ma cufundam iar in somn vreo 3-4 minute si tot asa.Multi spun ca este chin dar eu iti spun ca ajuta enorm.

| Paulla a răspuns:

Ce e cu întrebările astea aşa idioate în dimineaţa asta?

| Artemisia a răspuns:

Omul nu e animal sa doarma in picioare.

| ndc a răspuns:

Eu de obicei dorm cu ochii inchisi, ar fi vreo problema?

| Lavinia218 a răspuns:

Da, poate

| oAndyy a răspuns:

Eu am dormit odata in picioare. Deci nu e imposibil. tongue

| DuDux3 explică:

Pana la urma da sau nu?