| Raraa a întrebat:

Hamsterita mea si-a revenit dupa problema cu uterul,dar acum a vazut ca incepuse cu hibernatul,dar nu a reusit, am incalzit-o la timp, dar tot ii este rau, tine ochii inchisi, nu se poate tine pe picioare si zace.Ce pot sa ii fac pana o duc la veterinar, ajutor!

2 răspunsuri:
| Raraa explică:

Nu mai am nevoie de răspunsuri.Din păcate Rontzi a murit! crying( crying( crying( crying(

| klau95 a răspuns (pentru Raraa):

Imi pare rau... data viitoare daca iti mai ie-i unul sa te ingrijesti bine de el.
Si du-te imediat cu el la vet. nu mai astepta sfaturii ca din pacate nu o sa-l vindece.