| ruPfashu a întrebat:

Pe o sarma sunt 5 pasari. Un vanator impusca una. Cate pasari raman?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna,celelalte zbor

37 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

laughing da ce intrebare interesanta si ce v-ati chinuit restul sa raspundetilaughingE stiinta grava la intrebarea asta... daca gsesti una mai grea anuntama... zero

| nutepriveste21 a răspuns:

Ia linkul asta, http://www.tpu.ro/......mai-raman/ si o sa vezi ca nu esti singura specie rara de pe acest site.

| push2gl a răspuns:

0 pleaca toate

| daniella9805 a răspuns:

Niciuna toate se sperie si pleacatongue

| CM7YRE a răspuns:

Matematic thinking 4
Logic: 0

| xamix a răspuns:

| addyy a răspuns:

Intrebarea e altatonguee o sarma sun 10 pasari.Un vanator trage si impusca una.Cate pasari mai raman?
Voi ori vreti sa stimultai oameni cu cate o intrebare zilnica ca asta ori nu stiti cate pasari mai raman si vreti sa aflati? Si nici nu cred ca stiti cate ramana mai exact.Cea maoarta sau restul vii?

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Nici una

| nononononono a răspuns:

O...ca se sperie...Iar eu maananc o portocalahappy

| Ana a răspuns:

Niciuna.

| Ionutz a răspuns:

Matematic 2 dar celelalt se sperie si zboara

Răspuns utilizator avertizat
| Deea a răspuns:

Nu stiu, nu stiu d'astea!

| ruPfashu explică:

Ma plictisesc si dau funde. Probleme? laughing @Sოﺁℓε: Daca eu am pus o intrebare de clasa 1-a...cumde tu nu ai ghicit raspunsul? Macar taci!

| qpattyx3 a răspuns:

0logic

| Progeniturã a răspuns:

Una. Ramane doar pasarea impuscata.
Daca intrebai "Cate pasari raman pe sarma?" atunci raspunsul ar fi fost "Niciuna"

| Andre a răspuns:

WOWW ce greuu eee! Chiar nu stiu.crying (4 pasari) ce intrebare idioataa la fel si persoana care o pune pot sa jur ca esti clss 1

| Andre a răspuns:

Daca uh pui intrebari idioate nu inteleg eu de ce sa nu raspund prost ...nu crezi ca asta era intentia mea? sa te enervez pe tine?

| Alexandra_4047 a răspuns:

Zerohappy

| llucixxl a răspuns:

A mai fost de vreo 5 ori intrebarea asta...

| Biby a răspuns:

Buna.
0 pentru ca celalalte se sperie si zboara.

| Ada11 a răspuns:

0. Toate se speriewinking

| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Niciuna una moare iar celelalte fug ca s-au speriat. Funda?

| anonim131 a răspuns:

Pai logica mea imi spune ca niciuna, pentru ca celelalte se sperie si zboara nu?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit vinatorul pentru ca a avut teava murdara si i-a plesnit in cap.

| Biu a răspuns:

Nici una.

| SunnyMidnight a răspuns:

Zero,Niciunastraight face