| AvalohAlyn a întrebat:

Pentru ce traiti voi? Care e motivul pentru care te trezesti dimineata?

8 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Sa nu mor prost.

| SG1995 a răspuns:

Pentru ce trăiesc?
Hm, pentru că sunt în viață, momentan nu au un plan pe termen lung, aveam un job, dar l-am pierd, dar o să-mi iau altul după ce îmi refac starea de sănătate, dacă îmi fac o iubită va fi de două ori mai ok. În rest trăiesc în să înțeleg lumea înconjurătoare, să mă distres și mă bucur de viață. Cu excepția nașteri nimic nu e constant în viață decât moartea, de aia e important să prețuiesti clipele de existență că odată vor avea final.
De ce mă trezesc dimineața?
Deoarece sunt viu și ceasul biologic îmi merge.

| mentholinks a răspuns:

Eu traiesc ca n-am incotro.

| Nilsson a răspuns:

Ma trezesc pentru a ma bucura de o noua zi data de Dumnezeu pe acest pamant.

| aimullah123 a răspuns:

Pai cu totii traim pentru ca viata e frumoasa big grin
Dar e frumoasa daca ne-o facem noi asa.

| mihaicelsfant a răspuns:

Tin umbra pamantului. tu?

| Andrei900Boss a răspuns:

Ca sa barfim femeile. si dupa oooo ce picioroange are aia... si ce fuste minim.

| runtyhypnotist a răspuns:

Ca să fac ziua de azi mai buna decat cea de ieri. si tot asa. nu fi las. fă-ți o viata in care să nu mai trebuiască să te trezești dimineața, ci atunci să mergi la culcare. dacă înțelegi ce vreau să zic. distreaza-te, în orice mod vrei tu, călătorește. eu asta vreau să fac, să plec în lume fără să știe nimeni de mine si sa ma distrez. fă-ți un vis și lucrează la el, ca mine.