| Morphines a întrebat:

Dacă ai putea să te trezești mâine dimineață în corpul unei personalități pentru o singură zi, care ar fi motivul și ce fapte ați face?

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

As incerca sa ma distrez cat pot de bine si sa vina ziua urmatoare sa ma intorc inapoi.

| Morphines explică (pentru Seepty):

Mă refeream, „în pielea" cui ai fi vrut să te trezești? Oricum, distracția primează, înțeleg.

8 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

M-as trezi in trupul lu' Jared Leto si probabil as petrece toata ziua admirandu-ma in oglinda.

| Morphines explică (pentru Sociopat):

Da, bun, 30 seconds to Mars, interesant, îmi place în mod deosebit melodia „Hurricane", nu că ar avea cine știe ce legătură cu răspunsul tău ce-mi place mie, dar, cum am zis, interesantwinking

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Daca as putea sa ma trezes incorpul unei personalitati m-as trezi in corpul lui bianca dragusanu. Pe bune! In acea zi as merge la o emisiune si as spune tuturor ca nu sunt o proasta si o curva atat de mare pe cat par. scuze dar de mult ma tineam sa raspund la astfel de intrebare...

| Morphines explică (pentru AntonyaCeaCurioasa):

M-a distrat copios răspunsul tău laughing Ar fi ceva de urmărit, în orice caz, sigur ar face audiență și ar crea haos în rândul pițipoancelor big grin

| cristeaandrada a răspuns:

Ce ciudata intrebare laughing) nu cred ca ai auzit de el. m-as trezi in corpul lui Aron Kwak si as vizita toata Coreea laughing

| Morphines explică (pentru cristeaandrada):

Și foarte probabil ai vrea să filmezi măcar un episod dintr-un serial korean, nu? happy

| cristeaandrada a răspuns (pentru Morphines):

Intr-o kdrama laughing da da da da