| printmaster a întrebat:

Pentru cine a mai experimentat "calatoria astrala" aveti si o alta explicatie decat cea oficiala din brosuricile yoga. Ce credeti? Aveti si o explicatie paralela la acest gen de fenomen?

1 răspuns:
April
| April a răspuns:

DAca astepti raspuns de la cei care au experimentat o astfel de calatorie, nu-ti va raspunde nimeni.Nu stiu cand ai pus INTREBAREA DAR inca nu vad niciun raspuns...Eu ti=as putea raspunde insa nu in calitatea de experimentator...Numai bine.