| PlasMatic a întrebat:

Sa va spun ce am patit : dau si funda la raspuns... Ieri m-a sunat o fosta colega de clasa ca hai se ne vedem la un vin ca nu ne-am mai vazut de mult, acept oferta vine la mine cu taxi-ul si cu sticla de vin, cand o vad am ramas masca decoltata. tocuri, ca o traseista era, pe urma incepe sa imi povesteasca ca cum prostea ea lumea in germania le lua si bani si telefoane, si tot asa, se tot lauda ca daca vrea lasa un barbat fara avere, pe urma zicea ca vrea sa facem sex, eu m-am gandit ca asta ar vrea sa facem ceva si pe urma sa faca una din variante : sa ramana sau sa fiie gravida si sa imi ceara pretenti, pensie etc, sau o. asa si pe urma imi zicea ca daca nu i dau bani imi pune lumea interlopa in cap orice e posibil laughing pe urma am zis sa o pun la incercare. i-am zis intr-o discutie ca in urma cu cativa ani am avut oren testicular si nu mai pot face copii laughing vrajeala nu are nici o legatura una cu alta, sa nu stiu dezamagitlaughing) si-a batut stica de vin si a zis ca pleaca ca i e somn? Acu intrebarea! Am inceput sa cunosc oamenii dupa cum vb? adica nu stiu am o capacitate mai buna psihologica de a imi da seama ce vrea un om de la mine? sau care e aceeasta calitate, sau simplu am nimerit mersi... mult

Răspuns Câştigător
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Da sa stii ca se poate! Sunt sigura ca stai foarte bine cu psihologia.Bravo tie! Si mie mi s-a intamplat.

6 răspunsuri:
| Kosuchin a răspuns:

Bai, nu stiu cum poti avea o mai buna "capacitate psihologica" daca nu citesti chestia ce se cheama "Manual de Limba si Literatura Romana" straight face.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ce legatura are cu Stiinta si Filosofie?

| lalabell a răspuns:

Dude pe mine ma sperie povestea ta, cum ai lasat-o pe aia in casa era nebuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A vrut sa te fraiereasca si pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postare irelevanta. Esti raportat!

| Deealovestpu a răspuns:

Poate doar paranoia? adica te-au speriat povestiile pizdutei si ai devenit sceptic.evident.toti reactionam asa. oricum continua sa exersezi si uite-te in continuare la Dr House si daca te intereseaza si partea psihologica incearca "Lie to me" Succes!