NOname
| NOname a întrebat:

Să vrei totul sau nimic e o calitate sau un defect?

105 răspunsuri:
| Mara11Mara11 a răspuns:

SA vrei totul este in acelasi timp(calitate si defect), sa nu vrei nimic este tot la fel...asa consider eu

| ionutandrey98 a răspuns:

Ambele winking

| Anddra13 a răspuns:

Ambele... depinde de caz. Am si eu o intrebare pentru tine: ce zodie esti? happy

| cristy_8053 a răspuns:

Sa vrei totul este strigatul egoului cel ce a fost insamantat inca de mici copii in personalitatea noastra, de aceea majoritatea oamenilor vor ror rimpul mai mult dar ironia este ca niciodata nu este de ajuns pntr ca egoul nu are limite.
Sa nu vrei nimic e o calitate din punctul meu de vedere deoarece inseamna sa fii multumit de tine si de fiinta ta si de cine esti tu in fiecare moment al vietii.Inseamna ca te accepti pe tine insuti exact asa cum esti.Esenta vietii este sa traiesti clipa de clipa la intensitatea maxima iar din momentul in care a intervenit dorinta de a vrea ceva mintea ta nu se mai concentreaza pe momentul prezent ci pe cum sa obtina acel ceva... Sper ca am fost de ajutor.

| Luis_2754 a răspuns:

Este un defec de oare ce nu te poti hotar ori vrei tot ori nimic!

| byby123456 a răspuns:

Este o calitate

| salermo a răspuns:

E un defect

| Rocky_9288 a răspuns:

Eu sunt pe principiul " totul sau nimic" si defecte

| deea17_5825 a răspuns:

Calitate love struck!

| Diana45 a răspuns:

Sa vrei totul? defect! nimic? calitate depinde de situatie dar in general calitate.

| cobra500 a răspuns:

Parerea mea e ca e calitate

| ALEXANDRINA_4660 a răspuns:

Sigur e o calitate

| marius_1184 a răspuns:

O calitate

| DeeaDeea_1258 a răspuns:

CAAliTatE

| cristi_4567 a răspuns:

Cred ca un defect deoarece e mai frumos sa descoperi