| tweety08 a întrebat:

Sal TPU, vreau sa stiu cati cred ce se spune despre anul 2012, cum ar fi: explozia solara, iar ca pamantul va face un salt catre alta dimensiune. etc?!?!

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Astea sunt prostii !

| Dreamer a răspuns:

Chiar nu putem evita acest subiect, macar acum de Craciun? Oricum la anul o sa duduie TPU de intrebari care se refera la 2012 sfarsitul lumii bla bla...
Referitor la intrebarea ta nu, nu cred...ca va fi sfarsitul lumii.,, Salt spre alta dimensiune''? Pai poti macar sa-mi spui ce este aceea o dimensiune, sau in ce dimensiune suntem noi? Hai sa fim seriosi, sunt lucruri care ne dapasesc, pentru toate celelalte exista Mastercard!
PS: Craciun Fericit si ne mai auzim pe 22 Decembrie 2012 tot aici pe TPU, tineri, frumosi si sanatosi. Numai bine si sarbatori fericite! happy

| Rapplex a răspuns:

Pamantul nu face niciun salt catre alta dimensiunelaughing.In cazul unei explozii solare, clima va fi foarte grav afectata.Va fi afectata in principal temperaturawinking

| BlueDog a răspuns:

Pt a mia suta oara...lumea nu se sfarseste in 2012!

| maiAm8conturi a răspuns:

Daca intram in alta dimensiune, lucruri ciudate se vor intampla.N-o sa mai stii cu cine dracu' ai fost aseara, o sa-ti dispara lucruri de prin casa, totul va merge pe dos...iti suna cunoscut?

| ROB3RT89 a răspuns:

Toate sunt niste aberati, va fi cum a fost si in data de 11 -11-11,o zi obisnuita ca oricare alta! Nu mai crede toate inventile ieftine care apar, mai ales cea cu saltul pamantului intr-o alta dimensiunelaughing

| AiEnmaa a răspuns:

Ma-m uitat la un film acum 2 zile ca naveam ce face si se numea,, The seven signs of Apocalypse"Cele 7 semne ale apocalipsei.Mie mi se pare ca astea sunt numai :prostii, aberatii si chestii stupide.Acolo spunea ca va veni razboaie secete si o boala la nivel global etc.Iar apoi EXPLOZIAAA SOLARA.Eu nu cred nimic