| NicKy4ev3r a întrebat:

Sall TPU, sora mea vrea sa invete engleza caut cursuri de engleza online gratis de la incepatrori pana la anvansat, cine ma ajuta primeste fundita o dau pentru cel mai corect rasp.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Încrucişătorul a răspuns:

Iti sugerez sa o pui sa vada si Boomerang.

Mie... mi-a mers... din timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe site-ul livemocha.ro iti faci cont si inveti de la inceput pana la avansati. Poti sa iti faci prieteni din alte tari cu care sa comunici, cu care sa inveti.Bafta

| aaalex a răspuns:

Http://www.academia-de-engleza.ro/
uite aici, asta o sa te ajute :*

| desenefaine a răspuns:

Cursuri gratuite de limba engleza https://www.youtube.com/watch?v=6wjNOPBbnv0 Funda?

| Dimka_4196 a răspuns:

Http://www.engleza.biz/ у un sait super, inveti usor engleza