| klau95 a întrebat:

ceva infricosator mi s-a intamplat as-noapte n-aveam somn, eram cam agitat si cand vroiam sa ma culc simteam ca un de soc ...ma zbateam sa ma scol. o senzatie ciudata. si ma tot sxculam
Imi poate explica cineva ce se intampla?

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

La felul cum arati, nu ma mira.

| Kanghu a răspuns:

Probabil ceva te tulbura sau ai avut un cosmar. Incearca sa nu consumi alimente ce iti pot tulbura somnul inainte de a dormii. Daca problema se repeta, consulta un psiholog.

| BlueDog a răspuns:

O cauza poate fi stresul.

| soul2soull a răspuns:

E din cauza oboselii stresului amestecata uneori cu cofeina si alte prostii energizante samd si cateva filme horror sau de groaza dau exact simptomele care le-a descris tu

| andreea_2617 a răspuns:

Pai nu stiu poate vreun cosmar! sau esti somnabul!

| KiddHere a răspuns:

La fel si mie mi s-a intamplat numai ca eu simteam prezenta cuiva langa mine ...si din cauza asta de 4 zile nu am dormit de fricathinking in cazul tau nu stiu. cius:*