| Lorenyk a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va duceti la scoala dupa o noapte nedormita? (adica dupa o noapte de ascultat muzica, stat la tv, etc) cum ati fost a doua zi, erati fresh sau erati "paraleli" cu absolut orice, cum imi place mie sa zic, dormeati "cu capul pe banca"? intreb fiindca eu anul trecut invatam dupamiaza si obisnuiam sa ma culc pe la 4-5 dimineata si dormeam vreo 3 ore si apoi eram fresh, dar anul asta s-ar putea sa invat dimineata si la ora 5 trebuie sa ma scol, dar nu stiu daca o sa ma pot dezvata de noptile astea nedormite, ca sincer, nici somn nu imi e...

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La primele ore te descurci dar mai tarziu nu prea mai rezisti, ti se moaie "balamalele". Trebuie sa iti schimbi programul de somn, altfel nu rezisti.

| Psihoyounger a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie cu tine... te inteleg la perfectiune, cumetre. Ce vom face?

Psihoyounger

| Cryssy a răspuns:

Da... Mi s-a intamplat de mai multe ori...De obicei eram freshbatting eyelashes ...Incearca sa dormi mai mult pentru ca nu e bine sa dormi atat de putin...

| Yly a răspuns:

Am patit si eubig grin. k nu am dormit deloc si dimineata la scoala.am baut o cafea doua si apoi un pic de apa rece pe fata si era bine.
Da cand veneam akas somnlaughing
Sau dormeam de la 4-7 .era fainbig grin.

| selena_2212 a răspuns:

Dap...in liceuhee hee au fost cateva nopti in care n-am inchis un ochi, apoi dimineata mergeam la scoalahee hee pana pe la 11-12 eram fresh, apoi ma lua un somnhee hee aproape adormeam cu capul pe bancalaughing bine, k in general ultima ora sau ultimele 2 sareau din programhee hee

| robby_9284 a răspuns:

Da. mi s-a intamplat.de obicei ma culcam la 3-4 noaptea si trebuia sa ma scol dimineata la sase... aproape ca am omorat ceasul cu alarma. dar dupa ce ma spalam pe fata eram cat de cat fresh big grin