| supremxxxoxo a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu biochinezia, si cum stiu daca am chakrele deschide? FUNDA VOT

Răspuns Câştigător
| SteinZer0 a răspuns:

Nu sunt sigur daca biochinezia este posibila in dimensiunea asta. Daca ar fi ar necesita zeci de ani pentru a putea fi folosita fara sa te automutilezi.

Ca alternativa poti folosi ierburi, uleiuri etc.(nu de oriunde, trebuie sa le studiezi cum trebuie)

Stii ca chakrele sunt deschise atunci cand energia curge cum trebuie prin corp. Iti sugerezi sa faci meditatie pe ele incepand cu prima. (o saptamana prima... apoi treci la a 2a)
Meditatia poate fi cam 10 minute in fiecare zi.

5 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Du-te, deschide-ți inima și chakrele oriunde altundeva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nevoie de biochinezie.
Se simte efectiv prezenta conurilor de energie atunci cand centrul este activ.

| supremxxxoxo explică:

Biochinezia cine spune ca este de la demonii. Adica poate ei au predat-o, dar asta inseamna ca cel ce o foloseste este posedat? nu stiu ce sa zic

| Christel a răspuns:

Eu zic să te laşi de sportu' ăsta...
Asta cu biochinezia şi cu chakrele nu e decât o modalitate mai uşoară prin care demonii te fac să-ţi deschizi sufletul în faţa lor. Biochinezia te ajută doar să devii mai repede posedat de demoni.

| H3li0S a răspuns:

Baga-ti cheia de al casa in buric si o sa ai toate cele 69 de chakre deschise fara nici un efost, eu asa am facut si sunt numai chakre acum in jurul meuwinking