| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Nu imi pot deschide yahoo messenger, nu stiu ce are, pur si simplu cand dau click sa-l deschid nu apare nimic, nu se deschide. Si nu merge nici dezinstalat. Cine ma poate ajuta, ce pot face?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da un restart la calculator si vezi dupa aceea poate totusi il poti dezinstala sau chiar accesa totusi

| ÄłєχυτSѕα a răspuns (pentru anonim_4396):

I-am dat aseara de mai multe ori restart, da nici asta nu a functionat

| anonim_4396 explică (pentru ÄłєχυτSѕα):

S-ar putea sa fie o problema din windows ceea ce ar atrage dupa sine schimbarea acestuia dar este destul de putin probabil

| SmRpT a răspuns:

Nu are cum sa nu mearga dezinstalat.du-te control panel----add&remove programs si vezi acolo.trebuie sa mearga dezinstalatbig grin... dupa care-l iei dupa net si-l instalezi iar:*

| ÄłєχυτSѕα a răspuns (pentru SmRpT):

Asa am incercat sa-l dezinstalez dar nu mergeee...l`am lasat o ora si tot nu sa dezinstalat

| SmRpT a răspuns (pentru ÄłєχυτSѕα):

Ai incercat sa-l instalezi peste elthinking

| ÄłєχυτSѕα a răspuns (pentru SmRpT):

Da ...si imi spune sa il dezinstalez pe asta mai intai

| SmRpT a răspuns (pentru ÄłєχυτSѕα):

Sincer nu stiu ce ar putea fi, fa cum a zis kenu, dai un restart si incearca dupabig grin

| ÄłєχυτSѕα a răspuns (pentru SmRpT):

Am incercat dar degeaba, multumesc oricum sad

| LuthorOmega a răspuns:

Click dreapta pe el si dai pe "run as administrator"

| ÄłєχυτSѕα a răspuns (pentru LuthorOmega):

Am dat asa cum spui tu, mi-a aparut, dar nu merge sa intru acum. ce pot face?

| ÄłєχυτSѕα a răspuns (pentru LuthorOmega):

Sau cel putin cum il pot dezinstala?