| Hyung17 a întrebat:

Credeti in puterea mintii?

Răspuns Câştigător
| Ramsay a răspuns:

Eu cred ca exista. Dar ei ne fac sa credem ca nu exista.

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu

| RAY a răspuns:

Metaforic da

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Nu, nu cred!
Baftă!winking

| J0B0MAT a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| VelaJohnny a răspuns:

Puterea ei in ce? Eu nu cred ca daca ne folosim toata informatia din creier zburam si mutam obiecte. E o teorie doar, o presupunere departe de a fi dovedita stiintific. Creierul e si el limitat in ce priveste capacitatile, doar la memorare e infinit. Baga-ti un procesor de „enșpe" mii de GHz sa iti ruleze 300 de tera de informatie deodata. Crezi ca va zbura sau se va transforma intr-un robot, cum vezi la Transformers? laughing

| 6684464 a răspuns:

Creierul produce electricitate cat sa aprinda un bec, deci daca nu vrei sa aprinzi un bec cu mintea, altceva mai spectaculos nu poti sa faci.

| Hyung17 explică:

Se spune ca suntem ceea ce gandim, despre asta ce parere ai e adevarat? chiftelutacrocanta