| GunDealer a întrebat:

am o problema cu castilebig grinaca tin aplecat capul unpic spre stanga se aude bine(cablul e prin casca din stanga), dar daca tin capul drept sau inclinat spre stanga/dreapta se aude doar pe casca din dreapta.

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Un contact imperfect. O poti desface tu, sa o repari, sau poti ruga pe cineva care se pricepe daca nu te descurci.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O mica intrerupere in cablu sau pe casca. Trebuie dusa la un specialist daca este o casca buna si scumpa. Daca nu cumpara-ti alta.