| byPain a întrebat:

Orice casti as folosi la PC, casca din dreapta se aude in stanga si cea din stanga se aude in dreapta. Sper ca ati inteles ce am scris. Ma puteti ajuta? Cum rezolv problema: casca dreapta sa se auda in dreapta si cea stanga in stanga? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Am si eu o intrebare cum ti-ai dat seamalaughing? si poti rezolva poblema intorcand castilede la stanga la dreapta laughingdaca au si microfon il muti din inainte inapoilaughing sper ca ai inteles

| AdrenalinTm a răspuns:

Pe casti scrie pe aia din dreapta scrie RIGHT si pe aia din stanga LEFT punele corect

| byPain explică:

Stiu si eu atata engleza si daca le pun invers sunt incomode la urechi!