| Corleone_Marean_1963 a întrebat:

devin din ce in ce mai depresiv, nu stiu de ce, este cineva in aceeasi situatie ca a mea?

8 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Ai nevoie de psihiatru. Asta nu e o jignire.

| N0xEterniS a răspuns (pentru doctorandus):

De ***. psihiatru sau psiholog? Ti-a spus cumva ca innebuneste?

| doctorandus a răspuns (pentru N0xEterniS):

Depresia este o boala, se trateaza cu medicamente, iar psihiatrul prescrie medicamente.

| N0xEterniS a răspuns (pentru doctorandus):

Data viitoare cand te doare capul, vezi ca si veterinarul prescrie!

| doctorandus a răspuns (pentru N0xEterniS):

Psihologul in orice caz nu prescrie medicamente. Numai medicii prescriu medicamente.

| Mayhem666 a răspuns:

Eu eram mai de mult timp, deveneam depresiv fara motiv, si asta a durat cam doua saptamani, dar apoi mi-a trecut, poate o sa iti treaca si tie.

| Florentina9210 a răspuns:

Si eu devin depresiva cand vad atata prostie in jurul meu, si nu ma refer doar in realitate ci si virtual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multi, si multi nu isi permit din pacate sa urmeze un tratament. desi poti incerca ceva naturist.