| Xenoverse a întrebat:

voi credeti in domnul Dumnezeu, eu nu cred ca este doar un mit.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta nu e intrebare e o impresie

| peperonies a răspuns:

Te lauzi ca nu crezi dar esti prea orb sa vezi lumina.

| Tyberiu2000 a răspuns (pentru peperonies):

Omule. Îți zic să TACI de pe acum. Eu nu am să-mi afirm poziția în această discuție, dar o să te anunț că nu ești în stare să-ți susții punctul de vedere. Nimeni nu se laudă că e ateu și nimeni nu e automat prost deoarece e Creștin. ( excepțiile nu se numără). Fiecare o să-ți păstreze credința oricât te-ai chinui tu, deci, discuția asta o să fie la fel de efectivă ca un vârf de cuțit de sare, aruncat într-un râu, mult prea puțin influentă ca să conteze...

| peperonies a răspuns (pentru Tyberiu2000):

Si te bazezi ca ti s-a dat prin botez. Deci finule, crezi ce vrei,
da' vezi ca pana nu creezi nu-ti dau voie nici sa demolezi, vecinule!

| drutzix a răspuns:

Vrei o medalie?

| KiszMy a răspuns:

Din afirmația ta reiese că tu nu crezi că TPU este doar un mit big grin