| TheChamp a întrebat:

Deci dacă accereratorul de particule de la CERN este capabil de fuziunea cu o gaură neagră inter-cosmică, ce te poate azvârli în eternitatea timpului şi al spaţiului într-un mod aleatoriu, asta înseamnă probabilitatea ca acest proces să te propulseze în acel timp interdimensional în care timpul petrecut în această infinitate facilitează aspectul abstract în unanimitate cu universul observabil depăşeşte sfera de dincolo de universul observabil, aşadar această întrebare (care de fapt nu este nici măcar o întrebare), este doar o componentă aleatoare al acestui infinit proces cosmic de informaţie şi astfel rezultă vidul absolut, iar vieţile noastre, para-psihologia şi Gigi Becali reprezintă în esenţă aparteneţa vidului cosmic ce nu are absolut nicio legătură cu faptul că aparent atunci când ne uităm spre cer de fapt ne uităm în trecut şi viitor în acelaş timp pe o cară a timpului infinit de mare?

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Simptomatic, idiosincrazia dilematica isi reverbereaza atenuant ecourile absconse protoarmonice din spatele semitranscendent si disonant al obscurantismului incandescent de sorginte medievala, capsuland filonul crepuscular sincretic si aluziv metempsihotic al transmigratiei alchimice inspre circumvolutiunile interioare ale epocii istorice care tind sa formeze adevarate supape paleontologice inspre propensiunea paradigmelor de orientare paseista.

| mngzx a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

De unde le scoti?!

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru mngzx):

E de prin 2010-2011.
Imi amintisem de ea cand am vazut intrebarea. O gasesti pe internet.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Clinica de psihiatrie.
Psihotrope, neuroleptice.
Să nu uiți să iei tratmentul zilnic.

| unvecin a răspuns:

Am citit. Fundă?

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Trebuia sa alegi categoria "aberati", nu: stiinta si filosofie
se poate mai bine, mai baga o fisa