| metrix a întrebat:

Saptamana trecuta am avut un vis mai ciudat de aceea v-as ruga daca puteti sa mi-l talmaciti.Visul e astfel:
Ma trezesc in casa cu o arma in mana (un AK-4 cred) si deodata mai multi oameni se zombifica eu si cativa colegi scapam din casa, creem un fel de baza iar un fost prieten ne tradeaza si da drumul la zombi (eu am plecat in alta parte) cand ma intorc toti erau mancati atunci ma dau batut si incerc sa ma trezesc, un singur zombi mai era imbracat ciudat, era femeie, aveam impresia ca e matusa mea dar nu o cunosteam, ea ma musca de coapsa cand eram intr-un fel de transa ma durea iar cand m-am trezit inca mai aveam dureri in acel loc.
P. S:Mai am de spus ca si astazi ma gadila partea aceea.
P. S2 tonguearca nu voiam sa scriu asta si ma ia cu fiori.

Răspuns Câştigător
| opierdevara a răspuns:

Stii de ce te durea acolo cand te`ai trezit?
Pentru ca poate dormind pe partea aceea,ti-a amortit coapsa. SI cum visele dureaza putin,dar par f lungi,cum ai simtit durerea in somn,s`a transpus in vis...
Asta e explicatia!
Dar, intr`adevar, a fost un COSMAR sad

12 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Se scrie ak-47. Visele nu sunt ciudate. Sunt vise. Ciudat e sa cauti o explicatie reala in vise. Gandeste-te.

| Kosuchin a răspuns:

Vis urat.nimic special.

| Pomar a răspuns:

Ce cauta intrebarea asta la stiinta si filozofie?!

| MadnessCaffe a răspuns:

Nu te mai juca asa mult Cs si Left4dead laughing

| unknownn a răspuns:

Pai cred ca te joci cam mult Counter-Strike mod zombie si te gandeai la Cs inainte sa te culci, cat de a doua parte ca te durea ca in vis...e o coincidenta, si mie mi s-a intamplat

| Trinitygen a răspuns:

Ori e de la cs, ori ai depresie

| TheK0smy a răspuns:

rolling on the floor Eu cred ca joci prea multe jocuri si visele nu prea au ce sa exprime, sunt doar imaginatii ale tale.

| bebyka_5746 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la jocul CS Daca te joci daca nu atunci nu imi pot explica visul taw fundita plsss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai lasa si tu calculatorul si mergi la intalniri. poate visezi fete frumoase.alea nu musca.se mai ocupa si ele cu cate ceva, dar nu musca.

| metrix explică:

CS nu am si nu am mai jucat de 2 ani iar jocuri cu monstri nu prea am nici filme.

| TheAngel_1502 a răspuns:

1 prea multe jocuri
2 durerea de coapsa e in mintea ta. creierul aduna dorintele, placerile, neplacerile si atractiile tale formand un vis complexwinking

| georgiana27 a răspuns:

Mistooo vis