| andramaria73 a întrebat:

am o intrebare in legatura cu un vis. aseara am visat ca mergeam la scoala si acolo se afla o casa cu multi copii tinuti in lanturi deodata apare o fata cu un chip ciudat, posedat ca imi era si frica sa o privesc. ea ma prinde de mana si eu ma trezesc. ce inseamna acest vis? e de bine sau de rau?

Răspuns Câştigător
| RamyQkk a răspuns:

Din punctul meu de vedere, inseamna ceva rau de exemplu: o nota proasta la scoala, sau o colega de scoala, prietena cu tine te tradeaza! sper ca ti-am fost de folos...>big grin

7 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Vroia sa te duca la MC Fat Donalds ma

| Cåpåċεl a răspuns:

Inseamna ca filmele de groaza incep sa te afecteze psihic.

| CastraveteMurat a răspuns:

In scoala era o casa... e clar!

| TootydeCool a răspuns:

Trinitras: mai de graba tu esti prost, bai frate nu am inteles site-ul asta nu s-au facut pentru prosti sau vagabonti, bai fraiere/ro cred ca nu ai inteles sensul titlului "TPU"!
Toti Pentru Unul da aici trebuie sa dai sfaturi celor lalti sau sa iti spui parerea!
nu cred ca daca tie ti-ar raspunde cineva la intrebarile tale asa, s-au siar bate joc ti-ar convenii!@!
Mai bine nu mai raspunde, bai asta tocilaru

| TootydeCool a răspuns:

Scuze ca am trecut de la intrebare:
Da visul tau este mai degraba un cosmar!
Ele se produl din mintea ta poate ai stat cu gandul la scoala te-ai stresat sau erai foarte obosita si ti-a aparut cosmarul!@!
Sfatul meu daca ai des cosmaruri mergi la biseica, sau pune pe unul din parinti sa iti sfinteasca camera!@!
Succes noapte buna vise placute, toti cei dragi sa te sarute!@!

~...La Multi Ani...~

astazi este Sf Maria

| Trinitas a răspuns:

Pai in scoala era o casa?
Nu te astepta la raspunsuri serioase.
Intrebare prosteasca => raspunsuri prostesti.

| andramaria73 explică:

Mersi frumos!