| anonim_4396 a întrebat:

Sperma creeaza personalitatea unui barbat?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Alta intrebare de copil atomic modificat genetic in laboratoare NASA, astfel de intrebari ar trebui sa le putem bifa undeva si la sfarsit de an sa intre intr-un top.

32 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Dar ovulul creeaza personalitatea unei femei? laughing

| Mosotti a răspuns:

Nu, sunt doi factori care o creeaza:

1 - Genetica, in gene scrie cum va fi.
2 - Mediul care-l formeaza, insa si acela modeleaza tot dupa genetica de fapt, tot genetica spune cum va evolua in anumit mediu.

Sunt oameni de fam buna care ajung rai, drogati, desi in fam au fost educati f bine, si altii care ies okey din fam okey.

| AdiAditzu1998 a răspuns (pentru Mosotti):

Mie mi se pare are treaba cu zilele saptamanii. daca o fac duminica de vreo 3-4 ori peste cateva ore ma arde in stomac insuportabil si asta imi atrage certuri ghinioane, si am gasit undeva pe net ca fiecare zi a saptamanii e guvernata de o planeta si duminica e guvernata de soare, si soarele arde.

| Mosotti a răspuns (pentru AdiAditzu1998):

Astea sunt vrajeli, n-are nici o treaba cu planetele si altele, e pura coincidenta.
Cu stomacul nu stiu ce si cum, trebuie consultat un medic, ca oricum nu e de acolo.

| Celcestietot a răspuns:

Te referi la ADN?

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu

| AdiAditzu1998 a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Atunci ce anume o creeaza?

| CostinAlamariu a răspuns (pentru AdiAditzu1998):

Personalitatea este generata de mintea unui om, de experientele personale, de tendintele de comportament pe care le are samd

| Zuzu1991 a răspuns:

Esti obsedat de sperma, sau ce, asta e o intrebare total aiurea!

| NotNamed a răspuns:

Wtf nu. Sperma creeaza doar copii.

| AdiAditzu1998 a răspuns (pentru NotNamed):

Mi se pare ca mie imi creeaza personalitatea si constiinta

| NotNamed a răspuns (pentru AdiAditzu1998):

Si creier nu ai? Ala ce ar trebui sa faca atunci?

| AdiAditzu1998 a răspuns (pentru NotNamed):

Sperma imi creeaza personalitatea constiinta si prin astea ma refer si la creier.

| NotNamed a răspuns (pentru AdiAditzu1998):

Aaaa....scuze scuze...acum mi.am dat seama. Esti pe caterinca cu putin miros de troll.

| AdiAditzu1998 a răspuns (pentru NotNamed):

Tu nu intelegi ca am o problema grava pentru unii nici numai exist nu imi vine nimic in cap sa zic

| NotNamed a răspuns (pentru AdiAditzu1998):

Pai vad ca ai o problema de logica. Sa spui ca sperma ne da constiinta si mentalitatea e clara treaba... Ai fumat iarba pura 100%. Ai nimerit furnizorul serios.

| AdiAditzu1998 a răspuns (pentru NotNamed):

Stii ce, ia sa te masturbezi tu intr-o zi de sambata sa imi spui dupa daca ai vreo consecinta, eu daca daca o fac sambata sau duminica ma arde in stomac parca am mancat bucati din soare

| NotNamed a răspuns (pentru AdiAditzu1998):

laughing laughing e clara treaba

| AdiAditzu1998 a răspuns (pentru NotNamed):

Iti recomand sa incerci pe mine ma nenorocit sunt curios daca se mai intampla si altora ce mi se intampla mie.

| doctorandus a răspuns (pentru AdiAditzu1998):

Ce poate provoca asta:

- intoleranta la lactoza si mananci lactate;
- intoleranta la gluten si mananci cereale;
- apendicita (asta e nasoala, suna Salvarea).

Masturbarea nu produce asa ceva, altfel toti barbatii s-ar vaita de dureri de burta.

| UnDiavol a răspuns:

laughing)) nu cred ce întrebare

| NotNamed a răspuns (pentru UnDiavol):

Uita.te si la ce raspunde mai jos de intrebare. El chiar crede asta laughing laughing

| AdiAditzu1998 a răspuns (pentru UnDiavol):

Atunci eu am fost facut dintr-un aluat mai special sau, ca uneori simt o tulburare in stomac si asta imi aduce ghinioane cumva sunt desfranat, uneori parca nu exist.

| UnDiavol a răspuns (pentru AdiAditzu1998):

Ba ajunge laughing) nu mai am aer cum sa crezi așa ceva doamne ferește laughing)

| UnDiavol a răspuns (pentru NotNamed):

Ce sa faci Aia e laughing)))

Doamne ferește sa crezi așa ceva laughing))

| AdiAditzu1998 a răspuns (pentru UnDiavol):

Atunci eu am fost facut dintr-o faina mai speciala.

| UnDiavol a răspuns (pentru AdiAditzu1998):

laughing)) făina

| AdiAditzu1998 a răspuns (pentru UnDiavol):

Eu din cauza masturbarii aproape ca nici numai exist pe lumea asta sau ca sunt doar o persoana falsa, fantoma din astea.

| UnDiavol a răspuns (pentru AdiAditzu1998):

Nu știu dar ești ciudata sincer sa fiu treba ta ce faci cu viața ta privată eu nu te judec nu am treba

| Raullalu a răspuns:

Prin intermediul spermatozoizilor se moștenesc caractere fiziologice din partea emitatorului dar și sin partea receptorului.
Poți avea în structura corpului asemănări din partea ambelor sexe care te-au conceput.
La nivel psihic tu te naști cu personalitate 0, pe parcursul vieții, personalitatea ta se creează în funcție de trăirile pe care le-ai avut, în funcție de educația și stilul de viață primit.
Personalitatea nu se moștenește genetic de la parinti, ci doar temperamentul poate fi moștenit în acest fel.

| IepuroiGhidusiu a răspuns:

De unde ti-a venit ideea asta?
laughing))

| AdiAditzu1998 a răspuns (pentru IepuroiGhidusiu):

Da frt cumva imi falsifica constiinta, ma face ca si cum nici nu as exista imi schimba personalitatea infatisarea si mi se pare ca nu eu sunt singurul asa se explica ca nimeni nu ma cauta, nimeni nici nu ma vorbeste ca si cum nu exist sau ca nici nu m-ar cunoaste