| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva ritualuri demonice sau de invovare a diavolului?

12 răspunsuri:
| Necrophagist a răspuns:

Sile s-apucă de ocultism. Apocalipsa fraţilooor!

| Sentinel a răspuns:

Diavolul exista numai in mintea delirantilor mistici. Adica aia bolnavi. Ca sa omori diavolul trebuie' sa petreci vreo cateva luni la neuro' imbracat intr-o camasa cu maneci lungi legate la spate si rezistenta la rupere.

| SatanaInIzmene a răspuns:

M-ai cautat? Am venit! Ce doresti?batting eyelashes

| Polaris a răspuns:

Dancing like Michael Jackson with a turban on your head is the best way to invoke the Devil.

| GodBlessYou a răspuns:

@fumaretul, sti sa scriiwinking BV, esti destept.

| brandiburu a răspuns:

Chiar daca cineva ar sti, nu ar putea sa ti le spuna. Nu e vorba de bani sau alte tampenii, este, cum sa zic... total interzis.

| Neverplayer a răspuns:

Chiar vrei sa stii totul nu? unele lucruri nu trebuie stiute,dar oricum stiu o carte care te-ar putea ajuta,mai exact o carte numita Necronimicon, sa nu dea sfantu devil sa citesti ce e prin cartea aia, oricum daca crezi ca cartea e publica chiar esti sile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De invocare poate.de invovare nu cunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu si nici nu imi pasa.Bafta

| marlanuu a răspuns:

Tu ai vazut ce-ai scris? cred ca nu ai toata tigla pe casa!

| Cătălinaa12 a răspuns:

0mg

| ZonaZoster a răspuns:

Baga-ti-as tamaie in gura de sobolan gravid si euforic lasa-ne cu vrajeli de astia mah si uite daca vrei sa invoci diavolu' strigi doar "nevasta haidi coa' " arunca-te-ai intr-o piscina plina cu aghiasma si tu si Ivan Turbinca si baba de la OTV si restul...