| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie ritualuri, vrăji, blesteme etc? Orice stiti despre vrăjitorie.Multumesc!

12 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Salut eu stiu si mai multe

| Mirel4412 a răspuns:

Eu pot zice ca am experienta dupa ce am sunat la minim 100 vrajitoare si am vb cu elelaughing
Daca te incanta sa apelezi la servicile lor, SA NU O FACI, sunt doar niste oameni simpli cu "puteri psihologice" care iti spun exact ce te doare. Preturile sunt de 300-1300 lei din cate am vorbit eu.
Blestemele merg, doar ca nu spuse asa aiurea, omul sa fi facut ceva grav, dar odata de dai blestemul te blestemi si pe tine, ca-ti doresti raul altuia si Dumnezeu va pedepseste egal sau mai tare pe tine
Daca nu esti satanist nu poti sa faci vraji si "ritualuri", roaga te la Dumnezeu ca o sa-ti dea tot ce vrei, doar fi bun/buna

| MaraMadalina1888 a răspuns (pentru Mirel4412):

Nu cred in Dumnezeu

Răspuns utilizator avertizat
| Sandumariamadena a răspuns:

Ce varsta ai? Iti pot recomanda pe cineva

| AdiStam a răspuns (pentru Sandumariamadena):

Buna ziua.imi puteti trimite un mesaj cu persoana respectiva? va multumesc

| Sandumariamadena a răspuns (pentru AdiStam):

Fadieh Selena pe Facebook