| Steregoi a întrebat:

Stiinta omului nu va putea fi niciodata obiectiva pentru ca omul nu poate vedea universul subcuantic si nu poate vedea marginile universului material si nu poate sti niciodata totul. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Nilsson a răspuns:

Uite ce imi spune TPU:

„Mai jos găseşti întrebări care nu şi-au găsit încă răspunsul deşi sunt postate de ceva vreme
Dacă ai putea răspunde la una dintre ele ar fi minunat (mai ales pentru cel care întreabă)"

Cred ca ar fi minunat pentru tine sa spun ca ai dreptate laughing