| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca vulturii de giugiulesc? Face parte din ritualul lor de imperechere?

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

De ce? vrei sa te alaturi?
apropo, nu esti prea convingator cu nick-ul ala...zi si tu "maitacidreacuinmortiimatii".

| anonim_4396 explică (pentru CoquineNoire):

Tot aia e. Doar n-am zis maitaciterogfrumos happy

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti incerca varianta "mytouch".

| Skylar a răspuns:

Da

| Kaℓi a răspuns:

Se giugiulesc. Cunosc o familie cu numele Vultur si sunt foarte tandri unul cu celalalt.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Se calaresc

| RoIT a răspuns:

Nu ei nu se giugiules am avut un prieten care a avut vulturi (ori cat de ciudat ar parea) statea la curte.
Nu se giugiulesc doar ca sunt agresivi si galagiosi la imperechiere.

| Alexintrebari a răspuns:

Da