| Dragosdoar a întrebat:

Intrebare pentru satanisti. Stiti cumva deca ritualul de distrugere functioneaza?

9 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Ce prostie mai e si asta?

| Dragosdoar explică (pentru Narcis2007):

E un fel de blestem. Atragi toata energia negativa asupra celul ce ti-a facut rau.Si am spus ca vreau raspunsuri de la satanisti nu de la cei ca tine!

| Moisie a răspuns:

Da! Ritualul de distrugere functioneaza! Doar ca functioneaza asupra celui care vre sa distruga!
Adica facand acest ritual, te autodistrugi!

| Dragosdoar explică (pentru Moisie):

Hai zau nu mai spune...

| Moisie a răspuns (pentru Dragosdoar):

Ba spun si crede-ma ca spun bine ceea ce spun!
Orice incercare de a face RAU se intoarce mai devreme sau mai tarziu impotriva ta si la fel si ritualurile de distrugere, si asta pentru ca energiile negative sunt puternice si ii distrug in primul rand pe cei care le accepta in suflet cu scopul de a face rau altora.

| Kalla a răspuns:

Stiu ca nu vrei raspunsuri de la mine pentru ca sunt crestina dar nu ar trebui sa rasplatesti raul cu rau.
E doar un sfat, daca vrei sa-l asculti bine, daca nu e treaba ta.

| Dragosdoar explică (pentru Kalla):

Fiecare are limitele lui. Am incercat in tot felul cu ofensatorul. Rau cu rau dar mai rau e fara rau

| Kalla a răspuns (pentru Dragosdoar):

Si tu nu-l baga in seama.Insulta-l,fa-l de ras dar nimic mai mult.Arata-i ca esti superior si ca ofensarile lui nu te ranesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabe sanse sa functioneaze, totul tine de faptul cat de supestitios e individul, daca e supestios, si afla ca tu in faci "vraji", creierul lui va proceda in consecinta, cu alta cuvinte individul trebuie sa fie o persoana religioasa auto-sugestiva.