| RAY a întrebat:

Credeti ca am putea fi un experiment facut de un psiholog nebun?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Asta ar persupune ca o societate foarte avansata tehnologic sa dea resurse extrem de limitate, precum o planeta ce poate sustine viata, pe mana nebunilor.

9 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Https://www.google.com/......re-1661722

Posibil tehnica Biopwer creată Michel Foucault. Mai departe Scrie acolo

Biopower presupune supravegherea in masa etc...

| RAY explică (pentru Legion7X):

Un om cu creier, bravo, meritați fundița

| Legion7X a răspuns (pentru RAY):

happy Este tot ce-i posibil să fie niște interese foarte mari. Franța este deja sub presiune. Nu au încotro. Asa va fi și la noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat