| Orkroc a întrebat:

De la o vreme cred toto mai mult in supra natura si uneori (va rog sa nu ma credeti nebun)mi se pare ca aud fantomele sau chiar le simt in spte aceste lucruri chiar exista sau am vazut prea multe fimlme horror si trebuie sa ma las de la vizonatul lor? Daca aveti chef sa va bateti joc de mine nu raspundeti.

Răspuns Câştigător
| ShyKido a răspuns:

Si eu am vizionat multe filme horror. Am fost interesata de fantome.extraterestrii.chestii. si alte legende. crede-ma ca am vazut un film horror. In care persoana care se uita in oglinda, dupa ce parasea toaleta, in oglinda inca mai aparea si isi rupea maxilarul sau ceva asemanator. Si a 2a zi imi era frica sa ma privesc in oglinda. laughing). Toate astea sunt facute ca sa bage frica in oameni. Suntem usori influentabili, tocmai de aceea. Evita subiectele de genul asta. nu te mai gandi si iti trece. Imaginatia omului e puternica. ^ ^. Maii. daca exista eu nu pot sa iti spun. Dar crede-ma.Nu sunt langa tine. laughing. sper ca ajut cu ceva. :3

2 răspunsuri:
| Cataa9 a răspuns:

Exista o posibilitate ca aceste lucruri sa se intample din cauza acestor filme.Nu spun ca nu exista.Pentru ca nimeni nu stie sigur...
Incearca sa nu te mai uiti.si problema ar putea sa se rezolve happy

| Jibo a răspuns:

Exista,crede-ma