| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce credeti despre Vadim Tudor? Chiar credeti ce spune sau credeti ca e nebun?

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Mie mi-ar placea sa devina presedinte.
Are niste facultati omul, este un om inteligent si are foarte multa cultura generala.
Stie cum sa se exprime si este foarte serios, nu ca ceilalti politicieni din Romania, care nu stiu sa lege 2 vorbe.
happy

7 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Mi se pare ca il ia prea mult pe Dumnezeu in brate, el si Becali ca doar sunt aliati, adica daca vrei si poti face ceva nu se face doar cum zic ei(cu ajutorul lui D-zeu, sa ne ajute D-ZEU)CE E PREA MULT STRICA.

| Emilian86 a răspuns:

Si-a demonstrat aptitudinile acum cateva saptamani cu blondele lui Negru. de ce nu este ales presedinte? foarte simplu : persoanele de varsta a treia sunt prea conservatoare si voteaza aiurea iar tinerii sunt mult prea ocupati cu alte activitati ca sa aiba timp sa se gandeasca si la soarta lor

| roxyb97 a răspuns:

Vadim tudor crede ce spune cu tarie deci e greu de spus daca e nebun sau destept in orice caz el ne face sa radem asta se stie funda te rog

| Vrajeeala a răspuns:

E un om foarte destept dar si foarte nebun happy

| Liviu_Mihai_Dobre_1987 a răspuns:

Nebun in nici un caz, un om extraordinar de destept citit... onest... singurul lui dezavantaj e ca este extrem de vulcanic.si vocabularul colorat dar oricum.eu ar trebui sa ma mai nasc odata sa ajung la nivelul lui de cultura generala.

| anonim_4396 explică (pentru Liviu_Mihai_Dobre_1987):

As gandesc si eu dar de ce nu ajunge oare presedinte daca atata lume il place?

| Liviu_Mihai_Dobre_1987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Problema lui a fost anutrajul si iesirile publice in care a gafat monumental jicnind si vorbind urat, alianta cu becali si multe altele...pacat oricum...