| FreeDeejays a întrebat:

TPU aia care vb de sfarsitul lumii sunt sanatosii la cap sau bolnavi mintali adica daca au sifilis sau ceva de genu voi ce credeti sunt sanatosi la cap sau bolnavi mintali eu nu cred in asa ceva eu doar zic la misto fac misto de aia care cred in asa ceva laughing rolling on the floor eu cred nu mai in dumnezeu eu nu cred in asemnea prostii voi ce credetii sunt bolnavi la cap sau bolnavii cu bibilica sau sa faca rating la tv ca n-au despre ce vorbii voi ce credetii? funda

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Tre' sa elaboreze astia si-o rubrica : "inutile/labile". Dick, s-a gasit cineva care sa faca "misto de misto".

2 răspunsuri:
| DBlack a răspuns:

Sunt chiar foarte destepti laughing pentru ca au vazut, ca pot face miliarde pe baza unei porcarii " apocalipsa ". si atat timp cat exista prosti. poti face miliarde bune. happy ei pornesc zvonuri. si incepe mass media sa faca treabahee hee la sfarsit, rezulta miliardele. si zvonu dispare complet. a mai fost un zvon gen 2012, in 2000. cand tot asa, era o cacealma totala, apocalipsa, bla bla bla.si nu s-a intamplat nimic, dar oamenii n-au vazut esentialul, ca ei au facut o avere pe baza asta happy. acum 2012. toti care au stiut sa profite au facut avere. carti, reviste, documentare. bla bla

| Symonutzu a răspuns:

Salut,nu cred ca sint bolnavi mintal pursisimplu sunt influentati de alte persoane, eu de asemenea nu cred in asa ceva unul Dumnezeu stie cind va sfirsitul lumii iar restul sint niste idei de ale oamenilor pe care oamenii prosti le cred.