| ralucaralu a întrebat:

Chiar credeti ca in 2012 va fi sfarsitul lumii? Eu cred ca numai Dumnezeu stie... voi ce ziceti? credeti ca oamenii chiar stiu?

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dupa cum am mai spus nimeni nu stie daca va fi sau cand va fi.

| rey a răspuns:

Nici eu nu cred, dar nici ca D-zeul tau stiehappy Cred ca noi stim, cand o distrugem, atunci va fi sfarsitul, si cu pasi marunti se apropie.

| M.madallina a răspuns:

Sfarsitul lumii poate fi si maine...nu se stie niciodata.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Sfarsitul lumii va fi candva... dar nu cred ca in 2012. oricum vom trai si vom vedeawinking

| Slavic a răspuns:

Bună.

Tu chiar iei in serios? Mai devreme sau mai tarziu tot o sa murim, nu vad ce atata agitatie!

Hai nu mai baga lumea in panica, lasa-ne sa ne bucuram de via? a, atat cat o fi ea.

Pa, pa.

| naty_3185 a răspuns:

Nu cred in asa ceva! numai dumnezeu stie ce face! noi, in schimb ne dam cu presupusul!

| yoooo1990 a răspuns:

Buna.
Sigur ai auzit de acel film 2012! Acel film este facut pe calculator 100% dar nu are nici o treaba cu realitatea.In fiecare zi este sfarsitul lumii, pentru unii dintre noi,(mah refer la cei care mor). Intradevar numai Dumnezeu stie ce sa va intampla cu noi, oamenii de acest pamant. App, asa s-a spus si despre anul 2000 ca va fi sfarsitul lumii, dar n-a fost nimic. Sfarsitul lumii il mai facem si noi, prin poluarea naturii, apelor, aerului etc.SE vede destul de bine in ziua de azi ce clima este, in continua incalzire.
pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, numai Dumnezeu stie.