| CapraSniti a întrebat:

Eu nu cred in sfarsitul lumii...Voi credeti?

Răspuns Câştigător
| kamykaze88 a răspuns:

In viziunea omului toate au un sfarsit. in viziunea divina nu exista sfarsit sau inceput.

19 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Desigur ca cred. Sfarsitul lumii va veni, insa nu stie nimeni ziua si nici ceasul cand va fi.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Cauta pe la mine prin raspunsuri.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Depinde la ce te referi.
Cred ca o data si o data vom muri. Dar nu cred ca asta se va intampla neaparat pe 21, daca la asta te referi.

| CapraSniti explică (pentru MasterOfDisaster):

Tu ai dreptate.Singurul sfarsit al lumii a venit la Dinamo...(Daca esti un dinamovist, ignora acest mesaj...)

| onasis1961 a răspuns:

Trebuie să crezi! El va veni sigur, dar mai este foarte mult timp până atunci! Aşa că stai linistit mai avem de suferit pe această lume!

| CapraSniti explică (pentru onasis1961):

Tipule,eu nu ma ingrijorez de asta, dar mi-e frica sa va fie VOUA teama...

| RAY a răspuns:

Nu cred ca va exista asa ceva vreodata, apocalipsa divinia ma refer

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Eu cred in sfarsitul prostiei.Sau mai verosimil e sa crezi in sfarsitul Terrei?

| dragos9234 a răspuns:

Desigur!
Sfarsitul lumii va veni, dar nu acum, peste cateva miliarde de ani.

| Never4ever a răspuns:

Eu da de abia astept sa il vad si in direct si in reluare pe Otvlaughing

| CapraSniti explică (pentru Never4ever):

Este amuzant...Serios! Dar sa fim seriosi.Nu o sa mai existe OTV pana pe 21.12. 2012 happy

| Never4ever a răspuns (pentru CapraSniti):

Antena3 scuze am gresit canalul.

| GRs a răspuns:

Exista zi in care sa nu puna cineva intrebarea asta?

| CapraSniti explică (pentru GRs):

Se apropie 21.12.2012.Cine nu s-ar intreba?

| tasmania a răspuns:

Tot ce are inceput, are si sfarsit. Uita-te in jur si vezi ce se intampla in natura. Ca nu va veni pe 21 decembrie anul asta, asta e altceva.

| Emil_Andrey_1997 a răspuns:

E cea mai mare prostie nimeni nu poate sti cand va veni sfarsitul.Numai Dumnezeu stie cand vine.

| CapraSniti explică:

Eu zic ca sfarsitul lumii nu va fi azi, nici maine, doar peste mult timp!

| DeeDee1294 a răspuns:

Da, o sa vina. pana la urma toate au un sfarsit, nu?