| Cool94 a întrebat:

TPU da cand mai vine Sfarsitul Lumii? laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

11 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Ce tare ma deranjeaza semnele alea de la sfarsit, dar cred ca e strict problema mea. Ca sa nu mai spun ca intrebarea e tampita rau...

| GodBlessYou a răspuns:

Ce e asa de amuzant la intrebarea asta? de pui de n ori semnele astea : )) = )), razi si cand ridic un deget si ma scarpit pe cap?

| NoNameJunior a răspuns:

Iar incepeti cu intrebari despre sfarsitul lumii?
apocalipsa nu va fi in 2012! nimeni nu stie cand va fi.Decat Dumnezeu.eu nu cred ca va fi apocalipsa in 2012, dar cred ca va fi un fenomen.nu devastator.ce sa spun despre mayasi? poate s-a terminat calendarul la ei.asta nu inseamna ca si la noi.despre oamenii de stiinta? nici atat nu sunt! mint ca sa induca oamenii in eroare.au spus in 2000 ca va fi apocalipsa.am murit? NU! deci, nimeni decat Dumnezeu nu stie cand va fi acest,, sfarsit al lumii".

| spike625 a răspuns:

Cel mai tare ma enerveaza la sfarsitul lumii ca eu de fiecare data dormeam cand a venit

| TheFreak a răspuns:

Sfârșitul lumi e tot mai aproape cu fiecare întrebare de rahat pusă de userii ca tine.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Mâine în ora de fizică

| Doηηa a răspuns:

Cand o sa-l vedem! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fix peste 20h, 50s, 12ms, 15 mil de ani laughing

| dulcecorason a răspuns:

Nimeni nu stie doar Dumnezeu

| alexyalex a răspuns:

Nu stim noi cand vine el stie cand vine rolling on the floor

| Bulann a răspuns:

A venit de mult.
Noi de fapt suntem mori si ne imaginam viata noastra cum trebuia sa fie.
Ps: sfarsitu a venit de cand e basescu la putere