| Rombix a întrebat:

De ce nu vine sfarsitul lumii mai repede?

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Taci ma

| GoldenZenith a răspuns:

De ce?sad Eu vreau sa mai trăiesc olecuță.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că nu există. Poate să ne lovească un asteroid.

| j1NNNx a răspuns:

Daca ne-am lua dupa cei de la tv, la fiecare 3luni ar trebui sa fie sfarsitul lumii

| Raniaa a răspuns:

E greu cu drumurile rolling eyes

| Vanishgold a răspuns:

E pe drum, dar e ardelean si nu se grabeste ca are vreme.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Ar fi bine...lumea afost creata din 2 Adam si Eva asa disparem unul cate unul.

| BryBard a răspuns:

O sa vina cand lumea nu isi v-a mai avea rostul.Dar asta nu inseamna ca daca tu suferi si vrei sa crapi sau eu mai stiu ce, tr sa ii intristezi si pe ceilalti.

| Anonim820 a răspuns:

Asta ma intrebam si eu sa vina naibii o data ca mor de plictiseala rolling on the floor

| emayperritos a răspuns:

Pentru ca nu exista. Sfarsitul lumii este tot o prostie ca sa bage sperieti in oameni.

| AlexAlx9696 a răspuns:

Pentru ca nu te-ai uitat la videoclipul asta " https://www.youtube.com/watch?v=UyNDC6uv7S4&t=68s "

| Zamina a răspuns:

E clar ca ai pus intrebarea asta pentru ca te-ai ciocnit cu o durere mare...

| Anonymus2r33 a răspuns:

N.a platit Rovinieta...