| ApexPredator a întrebat:

TPU Iar Au Mutat Astia Apocalipsa Vine in 2029 nu mai vine in 2012 laughing rolling on the floor am scapat laughing rolling on the floor si dupa 2029 o sa zice 11 aprilie 2036 cu aphophisu masi laughing rolling on the floor neau innebunit astia cu apocalipsele lor laughing rolling on the floor

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Ce naiba ma... astia o sa o tina cu apocalipsele cat timp vor exista prosti sa creada.Ei fac tone de bani din cauza fricosilor astora care se sperie si de umbra lor. Daca nimanui nu i-ar pasa sa vezi cum ar inceta laughing

| Shammal a răspuns:

In calendarul mayas nu spune ca vine apocalipsa spune ca se termina calendaru laughing acum fiecare a interpretat dupa cum a dorit sau a luat ce a spus altcineva si a zis: ia uitte ce zice asta vine Apocalipsa; eu cred ca va fi o schimbare in 2012, schimbare care nu incepe asa brusc in acest an, schimbarea e in curs de desfasurare

| Rosaria a răspuns:

De fapt, s-a amanat din 2012 pana in 2061, ca cica au gresit astia cu 50 de ani cand au transferat data din calendarul maias in calendarul gregorian, adica cel pe care il folosim noi, deci nici tu nu ai avut dreptatelaughing.

Răspuns utilizator avertizat
| Simpluuu a răspuns:

Si tu cu emoticoanele! Deci... axa Terrei este putin inclinata, motiv care "creaza " ca sa spunem asa, anotimpurile... daca nu ar fi axa Terrei inclinata noi nu am exista! Intr-o seara am auzit pe un post de televiziune ca un prezicator care a prezis cele doua razboaie mondiale si pericolul de la Turnurile Gemene, a prezis ca sfarsitul lumii ( apocalipsa ) va veni atunci cand axa Terrei nu va mai fi inclinata, fapt care poate dura chiar si 100000 de ani, deoarece acest lurcu nu se va realiza decat circa 2 milimetri pe an. Sper ca te-am lamurit in privinta aceasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fraier o sa tot traiesti intre doua apocalipse, mai mult lipse decat apoca, si no sa poti sa-ti traiesti viata fiindca ai o grija mare; o fi? sau nu o fi? o sa fie.dar nimeni nu stie cand.ai stiut tu cand te-a varat taicatu pe teava tunu.lui? stii cand o sa ne parasesti si daca o sa regretam? habar nu ai, in schimb te f.e grija de apocalipsa. daca te intreb habar nu ai ce inseamna.

| WeaponGirl a răspuns:

Nu am timp sa-i bag in seama.imi traiesc viata pana vine laughing

| GirlAlexia a răspuns:

Dumnezeu ne-a creat sa traim nu sa murim. Poate pe uni oameni ii salveaza pe cei crestinii (de obicei salveaza copii ca ei nu au pacate) dar si adultii pot trai. si va rog terminati cu apocalipsa pe ori unde intru,, Apocalipse" pe peste tot!

| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a răspuns:

Doar Dumnezu stie... Din partea mea poate sa vina si acum ca nu mi e frica.

| Simpluuu a răspuns (pentru ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ):

Ai dreptate! nu trebiuie sa iti fie frica! daca esti o bun/a crestin /a Dumnezeu iti va lua viata inainte de a veni apocalipsa, pentru simplu fapt ca, apocalipsa va fi mult mai chinuitoare decat orice prezicere, chiar si decat rastignirea lui Iisus! Asa imi zic eu de fiecare data!